Zvětšit písmo

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.  Jeho cílem je rozvoj čtenářských návyků dětí již od prvního ročníku školní docházky. Seznamujeme prvňáčky s knihovnou i vhodnými knížkami pro začínající čtenáře, připravujeme pro ně setkání se spisovateli a ilustrátory i další aktivity. Odměnou za úspěšné absolvování projektu je pro děti knížka pro prvňáčka, původní česká novinka, která byla napsána a ilustrována výhradně pro tento účel a kterou nelze v běžné knihkupecké síti koupit minimálně tři roky. Ve školním roce 2017/2018 je to kniha spisovatelky Evelýny Koubové a ilustrátorky Radomíry Kielbergerové  Bráchova bota.

V letošním roce se projektu zúčastnila Ústřední knihovna pro děti a mládež, OK Doubravka (fotografie), Knihovna Lobzy, OK SlovanyKnihovna Vinice.


 Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka - logo projektu

Poslední aktualizace: 11. 6. 2018

Chcete pravidleně dostávat aktuality z knihovny na Váš email?

9543

Doporučujeme:

Knihovny.cz - logo Databáze knih - logo  Československá bibliografická databáze - logo  IIiteratura - logo  Souborný katalog ČR - logo  Rozečti se - logo Celé Česko čte dětem - logoS knížkou do života / Bookstart - logo100 let knihovního zákona - logo

Rychlé kontakty