Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.
5. a 6. července
jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Stále prosíme uživatele o dodržování nařízených protiepidemických opatření:

• Vstupujte do knihovny pouze s nasazeným respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou.
  • Platí režim omezení počtu osob -  1 osoba na 10 m² provozní plochy.
  • Dodržujte mezi sebou rozestupy.
  • Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci.
  • Od 24. 5. probíhají akce za dodržení protiepidemických opatření
  • Ve všech knihovnách bude ve zvýšené míře probíhat větrání a desinfekce povrchů.

Prosíme, dodržujte nařízená opatření - chráníte tak sebe, ostatní návštěvníky i naše knihovnice a knihovníky. Děkujeme!

Upozornění pro návštěvníky KMP – omezení provozu v letních měsících

Vážení návštěvníci, v letních měsících se v některých knihovnách KMP uskuteční menší rekonstrukce ke zlepšení prostředí a zvýšení komfortu našich služeb. Stavební práce si ale bohužel vyžádají dočasné omezení provozu. Velmi se omlouváme za případné nepohodlí, děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Upozornění pro návštěvníky knihoven v ústřední budově KMP v ulici B. Smetany 13

V prostoru hlavní přístupové chodby do nadzemních pater budovy KMP probíhá od pátku 23. července nutná rekonstrukce historické dlažby. Omlouváme se za dočasné nepříznivé podmínky, které provází přístup do provozů v 1. a 2. patře, tedy do Ústřední knihovny pro děti a mládež, Studovny a Polanovy síně. Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro návštěvníky Ústřední knihovny pro děti a mládež

Od 10. srpna dojde v ÚKDM (1. patro, ul. B. Smetany 13) k rozšíření a rekonstrukci sociálního zařízení. Práce by měly probíhat cca 2 týdny: zavřeno bude 10. a 11. srpna, pak už by knihovna měla být přístupná; podle postupu prací ale i tak může kvůli bezpečnosti dojít k dalšímu krátkodobému uzavření. Raději se předem informujte telefonicky 378 038 221 nebo e-mailem ukdm@plzen.eu. Předem se omlouváme za ztížené podmínky.

Upozornění pro návštěvníky OK Bory

Od 26. července je Obvodní knihovna Bory po uzavírce z důvodu výměny oken opět otevřena v prázdninovém režimu.
V pátek 13. srpna bude z důvodu mimořádného přerušení dodávky elektrické energie ( v souvislosti s probíhajícími opravami budovy) knihovna uzavřena.

Poslední aktualizace: 12. 8. 2021

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?