Miroslav Zikmund - výstava a bibliografie

100. výročí narození plzeňského rodáka se městská knihovna rozhodla oslavit výstavou a bibliografií. Impulsem ke vzniku bibliografie „Miroslav Zikmund“ bylo připomenout jeho zásluhy a význam. Hlavním cílem pak zmapovat obraz knižní a filmové produkce tohoto světoznámého cestovatele. Jedná se dokument, který prezentuje nejenom život a tvorbu slavného rodáka, může být ale také dobrou pomůckou pro zájemce, kteří by se o něm chtěli něco nového dozvědět či si připomenout a osvěžit znalosti předchozí.

Všichni jsou zváni na křest bibliografie, který proběhne u příležitosti vernisáže výstavy o Miroslavu Zikmundovi. Výstavu zahájí její autor Radovan Kodera 7. února 2019 v 16: 30 hodin v Polanově síni v ústřední budově KMP (B. Smetany 13). Potrvá do konce března a její návštěvu můžete spojit i s prohlídkou, případně výpůjčkou knih Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky, kterých má knihovna bohatou nabídku.

Podrobnosti si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Poslední aktualizace: 21. 2. 2019