Vracíme se k normálu

Upozornění: od 1. června Knihovna města Plzně obnovuje provoz v plném rozsahu s kompletní nabídkou služeb. Omezení otevírací doby se bude vztahovat pouze k sobotnímu provozuústřední budově, který bude obnoven od 5. září.

Uživatelům ve všech knihovních provozech budou poskytovány absenční i prezenční výpůjčky, přístup k veřejnému internetu i on-line katalogům za podmínek dodržování hygienických opatření – dezinfekce rukou, odstupy mezi jednotlivými uživateli a používání ochranných roušek.

Výjimkou je provoz bibliobusu, který do odvolání není k dispozici, a pobočka Černice, kde je otevírací doba omezena do 22. 6. pouze na každé pondělí 13 – 17 hod, poté bude provoz pobočky do 31. 8. 2020 uzavřen z důvodu rekonstrukce budovy ÚMO 8.

Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.

Poslední aktualizace: 28. 5. 2020