Promítej i ty

Promitej i ty! je platforma, díky které můžete zdarma a legálně promítat kvalitní dokumentární filmy menšímu i širokému publiku.
Za Promítej i ty! stojí festival Jeden svět, největší přehlídka dokumentárních filmů o lidských právech na světě. Ten vyjedná a zaplatí licence majitelům filmových práv a vy díky tomu můžete všechny dokumenty jednoduše a bez starostí stahovat a promítat, na zahradě sousedům, v letním kině kamarádům nebo třeba v kavárně, knihovně atd. atd., kdekoli komukoli. My jsme pro vás připravili projekce v M-klubu:

Vstup zdarma.

Poslední aktualizace: 23. 5. 2022

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?