Aktuality - ústřední budova

Festival Jeden svět 2020 - ODLOŽENO!

Z důvodu opatření před šířením koronaviru je promítání odloženo, náhradní termín bude vyhlášen podle aktuální situace. Dostupné filmy můžete sledovat až do neděle 22. března on-line.

Festival Jeden svět 2023

Opět spolupracujeme s regionální plzeňskou pobočkou organizace Člověk v tísni na pořádání festivalu Jeden svět, který v Plzni proběhne 22. 3. – 26. 3. 2023.

Festival Jeden svět 2024

Opět spolupracujeme s regionální plzeňskou pobočkou organizace Člověk v tísni na pořádání filmového festivalu Jeden svět, který v Plzni proběhne 22. - 28. 3. 2024.

Promítej i ty

Promítání dokumentárních filmů z platformy Promítej i ty jsme připravili v M-klubu.

Historické osmičky

V rámci letošního roku připravila Knihovna města Plzně čtyři literárně-historické přednášky na téma dějinné události v letech 1918, 1938, 1948 a 1968.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Státní svátek

V sobotu 17. listopadu je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátek

Ve středu 28. září je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátek 28. října

V pátek 28. října je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno. V hlavní budově v ulici B. Smetany bude zavřeno také v sobotu 29. října.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátky

V pondělí 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Plzeňský knižní trh 2017

Dvoudenní festival představí malé nakladatele z plzeňské oblasti. Součástí je i bohatý doprovodný program.

Plzeňský knižní trh 2018

Literární festival představí malé nakladatele z plzeňské oblasti. Součástí je i doprovodný program.

Knižní bazar

Velký knižní bazar proběhne 9. - 21. dubna 2018 v hlavní budově v ul. B. Smetany v 1. patře.

Uzavření  Ústřední knihovny pro děti a mládež

Uzavření Ústřední knihovny pro děti a mládež

Ústřední knihovna pro děti a mládež bude od středy 16. do soboty 26. února 2022 uzavřena z důvodu povinné revize knihovního fondu.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2020 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí letní otevírací doba. 5. a 6. července jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno. V některých knihovnách proběhnou stavební práce, které si vyžádají dočasné omezení provozu.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé

Ústřední knihovna pro dospělé bude od 11. 2. do 2. 3. 2019 uzavřeno z důvodu pravidelné revize knihovního fondu.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé

Ústřední knihovna pro dospělé bude od 13. 3. do 25. 3. 2023 uzavřena z důvodu pravidelné povinné revize knihovního fondu.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé - karanténa

Ústřední knihovna pro dospělé je od 13. října 2020 do odvolání z důvodu nařízené karantény uzavřena.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé z důvodu filmování

Ústřední knihovna pro dospělé bude od 27. 4. do 14. 5. 2019 uzavřena z důvodu natáčení německého koprodukčního filmu.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. 2019 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 15. 4. do pondělí 18. 4. 2022 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

1 | 2 | 3 | 4