Plzeňská obecní louka Obcizna - slavnosti a spolky

20. 5. 2024 - 20. 5. 2024 | Plzeň

10:00 - 11:00

Otisk regionu: Komentovaná procházka s plzeňským patriotem Ladislavem Silovským nabízí účastníkům unikátní možnost prozkoumat historii a atmosféru Plzně před 100 lety. Tato procházka zavede zvědavého návštěvníka do doby, kdy město prožívalo svůj vrchol, a slavnosti a spolková činnost byla jeho běžnou součástí. Přidejte se a projděte se s námi jako praví Plzeňané před jedním stoletím. Sraz účastníků je v 10. 00 hod ve Štruncových sadech před Sokolovnou Plzeň 1.

Vstupné 40 Kč: https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/Embq2qdnTaCSp0m-F5wcXw-plzenska-obecni-louka-obcizna-slavnosti-a-spolky

Organizátor Studovna

Studovna a informační služby

B. Smetany 13, 301 00 Plzeň
tel.: +420 378 038 205
e-mail: studovna@plzen.eu

Zaměření pro dospělé
Garantem správnosti informací uvedených v Kalendáři akcí jsou jednotliví přispěvatelé.