Milostivé léto 2

I naši dlužníci v exekuci mohou využít Milostivé léto - umožní zbavit se vysokých exekučních poplatků, sankcí a úroků, které navýšily původní dluh a komplikují tak jeho splácení.

Pokud dlužník mezi 1. 9. 2022 a 15. 11. 2022 kontaktuje svého exekutora a uhradí jistinu vymáhané pohledávky (tj. původní dluh) a náklady exekuce v paušální výši 1815 Kč, exekuce bude zastavena - všechny úroky mu budou odpuštěny.

Jak na to?

1. Kontaktujte svého exekutora.
  2. Dluh vůči knihovně vyřídíte v Ústřední knihovně pro dospělé.
  3. Nevíte si rady? Pomoc nabízí Člověk v tísni  (tel. 770 183 629, Mikulášské náměstí 17, Plzeň) nebo Společnost TADY A TEĎ (tel. 724 247 191 sady Pětatřicátníků 27, Plzeň).

Milostivé léto 2 - leták