Průzkum spokojenosti 2024

Vážení přátelé, Knihovna města Plzně se po pěti letech opět obrací na své čtenáře, uživatele a návštěvníky se žádostí o vyplnění dotazníku – průzkumu spokojenosti se službami. Velice si vážíme názorů, připomínek a podnětů, které od Vás získáme, využijeme je ke zkvalitnění nabídky poskytovaných služeb.

Dotazník můžete vyplnit bud elektronicky nebo písemně a je zcela anonymní. Tištěný dotazník naleznete u výpůjčních pultů všech našich knihoven.

Dotazník můžete vyplnit od 15. dubna do 15. června 2024.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Vyplnit dotazník

QR kód - odkaz na průzkum spokojenosti 2024