Noc literatury 2020

EDIT 1. 10. 2020: Od 5. 10. do 18. 10. 2020 jsou kvůli nouzovém stavu akce omezeny na max. 10 osob. Na každém z míst je tedy každou půlhodinu možná přítomnost pouze 10 osob – tedy interpret + 9 návštěvníků. Děkujeme za pochopení!

Naše knihovna se 7. října 2020 opět zapojí do Noci literatury: v Barevné čítárně ústřední knihovny pro děti vám z knížky Muž, který rozuměl hadí řeči od estonského autora Andruse Kivirähka bude předčítat Lenka Vychodilová z Divadla Sklep.

Srdečně vás zveme!

P.S. Prosíme o dodržování 3R (ruce - roušky - rozestupy). Děkujeme!

Noc literatury 2020 - plakát

Prosíme návštěvníky o dodržování hygienických opatření:

• vstupujte k nám pouze se zakrytými dýchacími cestami,
  • použijte dezinfekci na ruce (je k dispozici),
  • dodržujte předepsané rozestupy,
  • zvažte návštěvu, necítíte-li se dobře nebo jste nachlazení.

Děkujeme!