Půjčování CD/DVD mechanik

K audioknihám nebo filmům na CD nebo DVD si nově můžete půjčit také DVD mechaniku.

Akce na duben a květen

Na měsíc duben a květen pro vás knihovna připravila řadu akcí - čtení pro nejmenší, cestopisné besedy, kreativní tvoření a další.

Otevírací doba v Knihovně Lobzy

V Knihovně Lobzy platí od 29. 4. 2024 její běžná otevírací doba.

Hravá rodina

V sobotu 18. 5. 2024 mezi 10 a 16 hodinou vás srdečně zveme do knihovny na hravý den pro všechny generace.

Průzkum spokojenosti 2024

Knihovna města Plzně se po pěti letech opět obrací na své čtenáře, uživatele a návštěvníky se žádostí o vyplnění dotazníku – průzkumu spokojenosti se službami.

Výdejní knihobox mimo provoz

Výdejní knihobox je z technických důvodů do odvolání mimo provoz.

Moudrá Síť

Spolupracujeme na projektu Moudrá Síť, který propojuje seniory s dobrovolníky, kteří jim pomáhají bezpečně ovládat moderní technologie.

1 | 2