Obnovení provozu knihovny od 12. 4.

Otevíráme od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu:

• Vstupujte do knihovny pouze s nasazeným respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou.
  • Platí režim omezení počtu osob -  1 osoba na 15 m² provozní plochy.
  • Dodržujte mezi sebou rozestupy 2 metry.
  • Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci.
  • Nejsou k dispozici prezenční  (= v knihovně - internet, čtení v knihovně...) služby.
  • Pořádání akcí není dovoleno.

• Ve všech knihovnách bude ve zvýšené míře probíhat větrání a desinfekce povrchů.

Prosíme, dodržujte nařízená opatření - chráníte tak sebe i naše knihovnice a knihovníky. Děkujeme!

Provozní doba:

Odložení z poličky:

• Služba odložení z poličky je zdarma do 30. dubna. Od 1. 5. je za poplatek 10 Kč/kus.
  • Dokument odložený z poličky je pro vás odložen po dobu 3 dnů ode dne odeslání elektronické zprávy.
  • Rezervace dokumentu je placená služba.

Poslední aktualizace: 10. 5. 2021