Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.
5. a 6. července
jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Stále prosíme uživatele o dodržování nařízených protiepidemických opatření:

• Vstupujte do knihovny pouze s nasazeným respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou.
  • Platí režim omezení počtu osob -  1 osoba na 10 m² provozní plochy.
  • Dodržujte mezi sebou rozestupy 2 metry.
  • Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci.
  • Od 24. 5. probíhají akce za dodržení protiepidemických opatření
  • Ve všech knihovnách bude ve zvýšené míře probíhat větrání a desinfekce povrchů.

Prosíme, dodržujte nařízená opatření - chráníte tak sebe, ostatní návštěvníky i naše knihovnice a knihovníky. Děkujeme!

Upozornění pro návštěvníky KMP – omezení provozu v letních měsících

Vážení návštěvníci, v letních měsících se v některých knihovnách KMP uskuteční menší rekonstrukce ke zlepšení prostředí a zvýšení komfortu našich služeb. Stavební práce si ale bohužel vyžádají dočasné omezení provozu. Velmi se omlouváme za případné nepohodlí, děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Upozornění pro návštěvníky knihoven v ústřední budově KMP v ulici B. Smetany 13

V prostoru hlavní přístupové chodby do nadzemních pater budovy KMP probíhá od pátku 23. července nutná rekonstrukce historické dlažby. Omlouváme se za dočasné nepříznivé podmínky, které provází přístup do provozů v 1. a 2. patře, tedy do Ústřední knihovny pro děti a mládež, Studovny a Polanovy síně. Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro návštěvníky Ústřední knihovny pro děti a mládež

Od 2. do 13. srpna dojde v ÚKDM (1. patro, ul. B. Smetany 13) k rozšíření a rekonstrukci sociálního zařízení. Práce by měly probíhat bez omezení otevírací doby, podle postupu rekonstrukčních prací zde však kvůli bezpečnosti přesto může dojít ke krátkodobému uzavření provozu knihovny. Předem se omlouváme za ztížené podmínky.

Upozornění pro návštěvníky OK Bory

Od 26. července je Obvodní knihovna Bory po uzavírce z důvodu výměny oken opět otevřena v prázdninovém režimu.

Poslední aktualizace: 27. 7. 2021