Plzeňská kultura on-line

Podpořte své oblíbené umělce - v době karantény nabízíme tipy, kam v Plzni a okolí vyrazit za kulturou on-line:

Divadlo Alfa:

Alfa zírá, zírejte s Alfou! - nejhezčí představení pro děti, audio verze pohádek a příběhů, oblíbené písničky z pohádek nebo školička hraní loutkového divadla na Youtube kanálu.

Kino Beseda:

Virtuální kino ve vašem obýváku - můžete sledovat vybrané filmy online.

Koncert mezi knihami:

Virtuální koncert mezi knihami připravila  naše Obvodní knihovna Skvrňany. Začínáme 12. května od: 20:30 hod.

Naživo - koncerty:

Live koncerty ze studia ExAvik - každý čtvrtek od 20 hodin - rocková hudba i mnoho jiných zajímavých skupin různých hudebních žánrů.

Teenagenoc s literaturou:

Na sedmi zajímavých místech Doubravky čte sedm zkušených čtenářů sedm literárních ukázek - letos se četlo on-line

Totem on-line:

Cestopisné přednášky, lekce jazyků, společné cvičení, rady advokáta a psychoterapeutky apod. nabízí na svém Youtube kanálu Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

Západočeská galerie v Plzni:

Galerie on-line – komplexní virtuální nabídka: vybírat můžete ze sekcí Fotoreporty, Videa z výstav, Virtuální komentované prohlídky, Tvořivé aktivity a soutěže, Sbírky online a Představení významných děl.

Západočeští spisovatelé:

Západočeská kronika koronaviru - literární příspěvky od autorů Střediska západočeských spisovatelů na téma virové pandemie, života v karanténě, za nouzového stavu, apod.

Žijem!

Živé přenosy z dočasně ztichlých prostor (Studio zamlklých mužů, Pilsen Live, Moving Station a Papírna) - rozhovory, hudba, slam poetry a další.

Máte nějaký další tip na kulturu v Plzni a okolí on-line? Napište nám - rádi ho přidáme!

Poslední aktualizace: 11. 5. 2020

květen 2020