Co je třeba si pamatovat?

• Registrace platí 365 dní, poté je ji třeba obnovit.
  • Za dítě do 15 let zodpovídá jeho zákonný zástupce.
  • Čtenářský průkaz je platný ve všech našich knihovnách, je nepřenosný a je nutné jej předkládat při každé návštěvě.
  • Ztrátu čtenářského průkazu a změnu osobních údajů je třeba nahlásit co nejdříve .
  • Před vypůjčením si zkontrolujte stav dokumentu (za vypůjčený dokument ručíte).
  • Nečekejte na upomínku, lze využít službu zasílání připomínek e-mailem nebo SMS zprávou.
  • Za výpůjčky, které nejsou včas vráceny nebo prodlouženy, se platí poplatky z prodlení.
  • Dokument vypůjčený jiným uživatelem lze rezervovat.
  • Některé dokumenty se mimo knihovnu nepůjčují.
  • K informaci o stavu výpůjček a plateb slouží čtenářské konto

Poslední aktualizace: 12. 4. 2024