Jaké jsou podmínky pro výpůjčky mimo knihovnu?

Výpůjční doba pro všechny druhy dokumentů je 4 týdny (28 dnů), výjimkou je výpůjční doba zvukového a zvukově obrazového dokumentu a čtečky elektronických knih v Hudební a internetové knihovně - 2 týdny (14 dnů).

Dobu výpůjčky si můžete prodloužit 2x před uplynutím výpůjční doby. Požádat o prodloužení můžete osobně, telefonicky, e-mailem nebo on-line ve svém čtenářském kontu.

Nelze ale prodloužit výpůjčku titulu, který je rezervovaný, je vypůjčen déle než 84 dnů, je vypůjčený prostřednictvím MVS nebo je-li na vašem čtenářském kontě jakýkoliv finanční dluh.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2024