Senioři píší Wikipedii

Zajímají vás nové technologie? Nechcete jenom sedět s rukama v klíně nebo krmit v parku ptáčky? Podělte se o své cenné znalosti a pomozte obohatit největší encyklopedii na světě!

Srdečně zveme aktivní seniory do Domu digitálních dovedností, Dominikánská 9 na kurz editování Wikipedie SENIOŘI PÍŠÍ WIKIPEDII. Kurz bude probíhat v pondělí 6. 3., 13. 3., 20. 3.,27. 3., 3. 4.a 10. 4. 2017 vždy od 9 do 11 hodin.

Prosíme zájemce, aby se předem přihlásili na e-mailu chladkova@plzen.eu nebo tel. č. 378 038 204 (pí Chládková).

Senioři píší Wikipedii - plakátek