Uzavření skladu Knihovny Bolevec

Z důvodu stavební rekonstrukce v prostorách skladu Knihovny Bolevec nebude v období od 17. 7. do 31. 8. přístupný knihovní fond se skladovou signaturou.

Lekotéka

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem.

Rozšiřujeme lekotéku

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem teď nabízí OK Bory, OK Doubravka, OK Skvrňany a Knihovna Vinice.

Vyhodnocení ankety k otevírací době knihovny

Z výsledků ankety vyplynulo, že 84% uživatelů si přeje úpravu otevírací doby v obvodních knihovnách a v knihovnách s celotýdenním provozem z pátku na středu odpoledne.

Knihovnice umí více

Srdečně zveme na výstavu tvořivých knihovnic a knihovníků, která nás představuje jako inspirativní osobnosti v různých oblastech.

Výroční zpráva za rok 2016

Informace o činnosti knihovny v roce 2016 si můžete přečíst ve výroční zprávě.

Výroční zpráva za rok 2017

Informace o činnosti knihovny v roce 2017 si můžete přečíst ve výroční zprávě.

Výroční zpráva za rok 2018

Informace o činnosti knihovny v roce 2018 si můžete přečíst ve výroční zprávě.

1 ... | 24 | 25 | 26 ... 35