DVD "Co se děje kolem nás…?"

DVD "Co se děje kolem nás…?", zachycující pět reálných poutavých příběhů volně žijících zvířat a namluvené známými herci, nabízíme i v našich knihovnách.

Otevírací doba

Obvodní knihovny Bory, Doubravka, Lochotín, Skvrňany, Slovany, knihovny Bolevec, Vinice a Hudební a internetová knihovna budou mít od 1. září 2017 otevřeno v pondělí - čtvrtek od 9:00 do 18:00 hod. a v pátek od 9:00 do 13:00 hod.

Uzavření pobočky Černice

Ve dnech 28. – 30. 8. 2017 bude uzavřena pobočka Černice.

Uzavření pobočky Černice

Dne 2. 9. 2019 bude uzavřena pobočka Černice.

Uzavření pobočky Černice

Od 24. června 2020 bude pobočka v Černicích kvůli rekonstrukci budovy UMO 8 uzavřena. Předpokládaný termín otevření je pondělí 14. září.

Uzavření knihovny Vinice

Knihovna Vinice bude z technických důvodů uzavřena v pondělí 7. 8. 2017.

Uzavření Obvodní knihovny Bory

Obvodní knihovna Bory bude uzavřena od 27. 7. do 29. 9. 2017 z důvodu rekonstrukce a rozšíření prostorů knihovny.

Plzeň a Bolevec za Velké války

Od Úřadu městského obvodu Plzeň 1 jsme získali darem knížky "Plzeň a Bolevec za Velké války".

1 ... | 23 | 24 | 25 ... 35