Malý tvořivec: Pracovní listy pro děti v knihovnách

Elektronický časopis Malý tvořivec vychází ve formátu pdf dvakrát ročně a tematicky se vztahuje k některému ročnímu období. Je společným dárkem tvořivých knihovnic všem dětem, které chodí do knihovny, a je pro kohokoliv zdarma ke stažení. Obsahuje autorské listy různých kvízů, omalovánek, vystřihovánek, oblékaček, skládaček, labyrintů apod. dle fantazie. Cílem této publikace je podpořit tvořivost hlavně u předškolních dětí a dětí z nižších školních tříd, které chodí do knihovny. Na obsahu se pravidelně podílejí i kolegyně z Knihovny města Plzně.

Jednotlivá čísla jsou dostupná z webu Klubu tvořivých knihovníků SKIP na adrese: www.skipcr.cz/odborne-organy/klub-tvorivych-knihovniku/maly-tvorivec.

Malý tvořivec - ilustrační obrázek

Poslední aktualizace: 18. 4. 2019